PIERWSZY RAZ?

czesc

czescTo, że tutaj jesteś sprawia mi niemałą radość, jeszcze większą sprawisz jeśli zostaniesz tutaj na dłużej. Teraz chciałabym Cię oprowadzić po Kantorku. Mam na imię Kasia i jestem autorką tego bloga. Więcej informacji o mnie, jak i o samym blogu znajdziesz w zakładce O MNIE. Myślę, że od tego miejsca najlepiej rozpocząć zwiedzanie.

O mnie

Kantorek to miejsce w którym chce Ci pokazać, że można celebrować codzienność. W jaki sposób? Zerknij na nasze SCENY Z ŻYCIA, to ulubiony cykl moich Czytelników. To właśnie tam, w kadrach staram się uchwycić piękną stronę naszej codzienności. Moja codzienność to też piękne przedmioty którymi lubię się otaczać i miejsca do których lubię wracać. Więcej o nich piszę TUTAJ i TUTAJ.

O mnie (1)

Przyjemność sprawia mi też przygotowywanie pięknych przedmiotów samodzielnie. DIY, tutaj znajdziesz przepisy na upiększenia swojego otoczenia własnoręcznie i tanim sposobem. Uwielbiam pyszne jedzenie, ale nie wiem co bardziej, czy jeść czy samej przyrządzać. Jeśli lubisz kucharzyć, ale nie godzinami, tylko błyskawicznie ze spektakularnym efektem, koniecznie sprawdź przepisy w zakładce KUCHNIA.

O mnie (2)

Macierzyństwo to jedna z piękniejszych przygód jaką mam możliwość przeżywać. Jestem mamą trzyletniej Mai i kilkumiesięcznego Maksymiliana. Do zakładki MACIERZYŃSTWO wrzucam wszystko to co związane z moimi dziećmi i ze mną – mamą.

O mnie (3)

Powoli oswajam się z kamerą. Małymi krokami tworzę moje pierwsze filmowe produkcje. Regularnie sprawdzaj zakładkę FILM, bo wydaje mi się, że tych miniprodukcji będzie coraz więcej!

To już koniec naszej wycieczki. Zwiedziłaś Kantorek, ale przed Tobą jeszcze godziny buszowania po nim!

JAK CZĘSTO ODWIEDZAĆ KANTOREK? Jak najczęściej! Staram się publikować 3 razy w tygodniu. Przeważnie w poniedziałek, środę oraz piątek. Przeważnie, bo czasami zdarzy się tak, że ta moja codzienność pochłania mnie w stu procentach.

Jeśli podoba Ci się w Kantorku, zerknij na mój INSTAGRAM i FACEBOOK.

To jak, zostaniesz ze mną na dłużej?

POZDRAWIAM