O MNIE

Mam na imię Kasia. Warszawski słoik i podwójna mama wielki krokami zbliżająca się do swoich trzydziestych urodzin. Im starsza, tym pewniejsza siebie, świadoma swoich wartości i szczęśliwsza. Jestem żoną Poślubionego i mamą Mai i Maksa. Ta trójka to cały mój świat. Jestem pielęgniarką i fotografem amatorem. Tworzenie tego bloga to moja pasja, bez której nie wyobrażam sobie mojej codzienności. Jestem optymistką, koloruję mój świat na pastelowo, bo tylko jedno życie przede mną. Celebruję każdą chwilę. Zachwycam się drobnostkami. To ja. Katjuszka.

KANTOREK KATJUSZKI to miejsce o celebrowaniu codzienności. Blog powstał spontanicznie z chęci dzielenia się moimi fotografiami. Nie sądziłam, że tyle osób polubi to miejsce i będzie ze mną, z nami tyle lat. Kantorek to miejsce w którym piszę o moich  dzieciach, macierzyństwie, gotowaniu,  jedzeniu, prowadzeniu domu i o wszystkim innym co uwielbiam. Dzielę się moją codziennością w ulubionym przez moich Czytelników cyklu „Sceny z życia”. Każdym wpisem staram się pokazać piękną stronę życia, bo moja szklanka jest zawsze do połowy pełna. Chcę, żeby i Twoja taka była!

POZDRAWIAM

 

 

 • Kasiu, ja jestem kobietą, która wielkimi kropkami zbliża się już do 40 stki (w co wciąż ciężko mi uwierzyć;) ) Oczywiście, że moja szklanka też jest zawsze do połowy pełna:). A coś czuję, że odwiedziny na Twoim blogu sprawią, że będzie coraz bardziej pełna:). Bardzo ciepły, optymistyczny i widzę, że smaczny blog:).

  Do następnego przeczytania, pozdrawiam Cie serdecznie – Ania

  • Katjuszka

   Mam nadzieję, że się tutaj zaczytasz i zostaniesz na dłużej. Dziękuję! :)

 • Cudowny, ciepły blog! Z pewnością będę tu często zaglądać. Ja również, jak Lifestylerka bliżej 40-stki niż 30-stki i ciężko mi w to uwierzyć. Ale, jak piszesz, im starsza, tym pewniejsza siebie i świadoma swoich wartości.

  • Katjuszka

   Dziękuję bardzo za ten komentarz!

 • Ania

  Najcudowniejszy blog.Uwielbiam tu zaglądać :)

  • Katjuszka

   Dziękuję Aniu! To dla mnie ogromna motywacja! :)