Jak ja bardzo za tym tęskniłam

12 kwietnia 2018

Czułam że tak będzie. Że jak już do nas przyjdzie rozsiądzie się na dobre. Zadomowi. Wiosna. Taka najpiękniejsza, moja ulubiona. Już jest! Jest cudnie. Ja ja bardzo za tym tęskniłam!

Mimo, że się jej spodziewaliśmy, wypatrywaliśmy każdego dnia, przyszła jakby niespodziewanie, nagle, błyskawicznie. Rozpieszczając nas temperaturą i zielenią budzącą się do życia. Pozwoliła zrzucić z siebie grube swetry, płaszcze, szaliki czapki. Zaludniły się place zabaw, parki.

Tłok zrobił się też na ścieżkach rowerowych, a gdzieś w tym tłumie my. Poślubiony ciągnący nasz zielony rydwan z naszymi największymi skarbami i ja na zielonej strzale. Na moim groszku, którego w zeszłym roku chciałam przemalować, a teraz zastanawiam się jak ja mogłam w ogóle o tym pomyśleć!

JAK JA BARDZO ZA TYM TĘSKNIŁAM!

tęskniłam (2)tęskniłam (4)
tęskniłam (7) tęskniłam (3)

Jadę na tym rowerze i uśmiecham się sama do siebie. Tęskniłam za tym wiatrem we włosach i uśmiechami Ł. że mimo, że bardzo się staram ciągle zostaję gdzieś daleko w tyle.  Lubię tą radość naszych Pasażerów w przyczepie i śmieszą mnie ich małe, wielkie konflikty. Brakowało mi szaleństw na placu zabaw, buziaków na kocu i spódnicy bez rajstop. Kanapki z serem, szynką i ogórkiem kiszonym przecież też najlepiej smakują pod gołym niebem.

Małe wielkie rzeczy, a dają mi tyle co tygodniowy pobyt w spa.

tęskniłam (8) tęskniłam (6) tęskniłam (5) tęskniłam (1) tęskniłam (10)

W głowie planuję już kolejne trasy, kolejne miejsca i kolejne mini wycieczki. Mam ochotę wykorzystać ten wiosenno – letni czas maksymalnie jak się da. Chcę odkryć nowe parki i place zabaw, których jeszcze nie odkryliśmy. Chcę piknikować, rozmawiać, uśmiechać się.

Nie zmieniaj się wiosno!

POZDRAWIAM

Zobacz też

  • Uwielbiam Was podglądać…
    Taką codzienność zachowaną w pięknych kadrach! Po prostu uwielbiam! ;)

  • Basia Szmydt

    pięknie!
    Dobrze, że wróciłaś :)