Co czytam kiedy nie piszę | SHARE WEEK 2017

18 marca 2017
SHARE WEEK 2017

Pytasz co chciałabym dostać? Co sprawiło by mi radość? Coś praktycznego? Bardzo praktycznego? Mam taką rzecz. Bardzo bym się ucieszyła z dodatkowej godziny do tych dwudziestu czterech. Nic wielkiego, jedna godzinka. Taka tylko dla mnie i na to co lubię. Na przykład, na przeglądanie ulubionych blogów. 

 

SHARE WEEK to autorski pomysł stworzony przez Andrzeja Tucholskiego. To akcja gdzie twórcy, polecają twórców. Zasięgi, statystyki czy popularność nie mają tutaj żadnego znaczenia. Są to polecenia prosto z serca. W tej akcji biorę udział pierwszy raz. Mam kilka ulubionych miejsc, niestety muszę ograniczyć się do trzech. Dlatego postanowiłam sobie, że z tych kilku blogów te o których pomyślę w pierwszej kolejności znajdą się właśnie w tej trójce.

wronek-logo-e1391168445970

Największą przestrzeń w moim sercu zajmuje Agnieszka i jej blog wronek.pl. Wronkowa mamo, do Ciebie wpadnę nawet wtedy, kiedy wpadać nie powinnam. Wtedy kiedy obowiązków tyle, że przeglądanie internetów w ogóle nie powinno mieć miejsca! Uwielbiam zdjęcia i całą wronkową rodzinę. To moje miejsce inspiracji, gdzie mogłabym przebywać godzinami.

nebula_2

Ogromną przestrzeń w moim sercu zajmuję również Ania i jej blog Nebule. To moja kopalnia pomysłów na to co robić z dziećmi w Warszawie, jak kreatywnie spędzić z nimi czas. Co ma się znaleźć pod choinką i co najlepiej kupić na urodziny. Książki w biblioteczce Mai i Maksa to też wina Ani. Nie lubię wybierać w ciemno, a Ania zawsze znajdzie coś fajnego. To kolejny, nieliczny blog, gdzie czytam każdy wpis. Ufam jej wyborom, jak nikomu w internecie! Jestem pewna, że znacie tak samo dobrze blog Ani, jak ja.

MartynaG.pl logo prześw.

Martyna stworzyła najpiękniejsze miejsce w internecie. Jej estetyka to dokładnie 100% tego co mi w duszy gra. Przeglądając jej zdjęcia mam ochotę mówić och i ach. No zakochana jestem po uszy. Bez nadęcia, naturalnie, pięknie i prawdziwie. Mam nadzieję, że będę mogła poznać Martynę kiedyś osobiście, wypić co najmniej jedną kawę i zjeść nieprzyzwoicie smaczne ciasto w jej towarzystwie.

Agnieszka, Ania i Martyna stworzyły takie miejsca, które odwiedzam wtedy, kiedy nawet jestem na bakier z czasem. Gdyby ktoś dał mi tą godzinę wykorzystałabym naprawdę dobrze bo takich miejsc, gdzie mogłabym przesiadywać jest wiele. Chętnie rozsiadłabym się na kanapie u Basi Szmydt, o Skandynawii porozmawiała z Ronjąbez końca przeglądała  piękne fotografie u Nie licząc pingwina i nauczyła się jak tworzyć tak piękny project life, jaki tworzy Kasia z Worqsop

A Ty gdzie spędzasz swój czas w internecie?

POZDRAWIAM

Zobacz też

 • Ewelina Rozmus

  Jeden blog nam się tylko pokrywa – nebule, który też uwielbiam. Poza tym: hafija.pl, wymagajace.pl, mataja.pl

  • Wszystkie trzy znam i w wolnych chwilach poczytuję. :)

 • Agula

  A ja chętnie spędzam czas u Ciebie i u Agaty z rubytimes.pl :)

 • Bożena Jędral

  Świetne zestawienie, czytałam o tej akcji, poznaje nowości i perełki zachowuje w zakładce do poczytania i wracania,

 • Ja lubię mało znane blogi, dopiero początkujących osób. Można tam znaleźć wspaniałe teksty i są kopalnią wiedzy. Z bardziej znanych zaś polecam primocappuccino.pl – bo sama kocham Włochy i zawodowo zajmuję się językiem włoskim. Ogólnie wolę blogi mało popularne, niespaczone i niewymuszone. Naturalne i trafiające w sedno. Znanych blogerek nie czytuję, bo jakoś mnie zniechęca ta otoczka „wielkiego blogowania” i zarabiania na blogowaniu ….

 • Dobrze, że w tej akcji można podać nieznane blogi. Jest tyle wspaniałych miejsc w sieci, a nie są to znani super trendy modni blogerzy, z postami sposorowanymi i setkami wejść dziennie. Takie blogi lubię – naturalne, niewymuszone, nieznane, a będące kopalnią wiedzy i źródłem wielu wzruszeń.

 • Ja bywam w świecie wtorkowej rodziny, dwa pozostałe jeszcze przeze mnie nie odkryte :) Ale to właśnie wszystko z braku czasu :/

 • Dzięki za podrzucenie nowych, ciekawych blogów ;)

 • Ja także poproszę o te dodatkową godzinkę – o ile przyjemniejsze byloby moje życie, gdybym mogła zajrzeć w jeszcze kilka internetowych kątów! Aktualnie nie mam na to kompletnie czasu, ale u siebie polecałam Mamaginekolog, MANYIACY i Tekstualną. Basia Szmydt też przypadła mi do serca. Oj, jest ich dużo, mogłabym chyba wymieniać i wymieniać :)

 • Jesteś niesamowita :* Nie jedną kawę i nie jedno nieprzyzwoicie smaczne ciasto – MUSIMY POCHŁONĄĆ!
  Jestem totalnie nietowarzyska jeśli chodzi o bywanie na blogowych spotkaniach czy eventach. Ale do czasu! powiadam! :)
  Chyba najlepiej będzie zorganizować coś „na boku” tylko dla nielicznych :)

  • Zdecydowanie od eventów i spotkań blogowych wolę takie zwykłe, babskie! :)

 • Ja też uwielbiam czytać MartynaG! I Kantorek ma się rozumieć :) Dobrze, że mi przypomniałaś o Wronku, bo wieki tam nie byłam!

 • k d

  Z tych wszystkich blogow Twoj uwazam osobiscie za najlepszy i najcieplejszy, jestes niezwykla osoba i masz wspaniala rodzine. Pozdrawiam i dziekuje za poprawe humoru i motywacje zawsze jak dodajesz nowy wpis :)