Ankieta na Nowy Rok

29 grudnia 2016

Uwielbiam ten moment kiedy kończy się stary rok, a zaczyna nowy. To tak jak zaczynał się wrzesień i wszystkie zeszyty były czyste, świeże, pachnące. Dzisiaj zeszytów już we wrześniu nie szykuję, ale Nowy Rok zawsze zaczynam nowym kalendarzem. Kalendarz na 2017 rok już mam, a w nim moje plany i marzenia. Między innymi również plany związane z tym blogiem. Dlatego właśnie stworzyłam ANKIETĘ dla moich Czytelników.

Jestem tutaj dzięki Tobie. Tak, dzięki Tobie mój Czytelniku. Razem tworzymy to miejsce. Wiem, że jedni wchodzą i uciekają. To zrozumiałe, każdy lubi i szuka czegoś innego. Jednak spora część z Was zostaje ze mną na dłużej. Odkryłam niedawno statystyki i jestem pod ogromnym wrażeniem! Dziękuję.

Cenię swój czas i Twój również. Pewnie tak jak u mnie, doba dla ciebie to zdecydowanie za mało i przydałoby się jeszcze kilka gratisowych godzin. Znam to doskonale. Dlatego chcę, żeby ten czas, który spędzasz tutaj, na moim blogu nie był czasem straconym. Żebyś po każdej wizycie była w pełni usatysfakcjonowana.

Możesz mi w tym pomóc. Wypełnienie ANKIETY zajmie Ci kilka minut, a ja dzięki niej będę wiedziała co zrobić, żebyś w Nowym Roku odwiedzała Kantorek z jeszcze większą przyjemnością.

ANKIETA BLOGOA

wypelnij ankiete

Jeśli nie blogujesz, pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy jak czasochłonne jest to zajęcie. Lubię dawać z siebie 100 procent, dlatego przygotowanie każdego wpisu potrzebuje czasu. A wiesz co jest największą nagrodą dla mnie za ten poświęcony czas? Twój komentarz, albo nawet kciuk w górę. Wtedy wiem, że było warto, wtedy wiem, że mam dla kogo pisać. Dzięki ANKIECIE dowiem się również na jakie wpisy czekasz i jakie tematy mam poruszać. Będę wiedziała co zrobić, żeby mój czas włożony w tworzenie bloga nie był  czasem zmarnowanym. Ty z kolei będziesz mogła znaleźć tutaj to czego szukasz.

15.12-38

Nie obawiaj się, nie planuję radykalnych zmian! Kantorek ma zostać Kantorkiem! Ma być przytulnie, miło, ale też prawdziwie. Chciałabym, żebyś czuła się w tych progach jak u swojej Przyjaciółki, chociaż pewnie w ogóle się nie znamy. Chcę nadal pokazywać Ci, że kubek herbaty jest lekarstwem na wszystko, ale też, że czasem nie mam ochoty wyjść z łóżka po ten kubek. Nie będzie tutaj wylewania moich żali jaki świat jest zły, bo to po prostu nie ja. Cieszę się chwilą i uwielbiam celebrować codzienność. Cudownie, że mogę Wam to pokazywać.

Rok 2017 będzie piękny, na Kantorku na pewno!

POZDRAWIAM

 

 

Zobacz też