Co lubię ubierać / 5

25 września 2015

Lubię jesień. Za kolory. Za spadające liście. Za kasztany. Za hektolitry wypijanej herbaty. Za swetry. Swetry grube, wielkie, ciepłe, miłe. Uwielbiam! Tęskniłam za tym, ale w końcu się doczekałam. Wyciągnęłam spod łóżka pudło. Pudło pełne jesiennych ubrań. Tym sposobem przywitałam nową porę roku. 

Tegoroczna jesienna aura doskonała. Czuć tę jesień już w powietrzu, ale temperatura przyjemna dla popołudniowych spacerów. Kiedy myślę o jesieni, wyobrażam sobie ciepłe odcienie w połączeniu z czernią. Mój zestaw idealny. Sprawdzony i przetestowany. Ciemno szare, prawie czarne spodnie plus góra i jestem ubrana. Nie lubię kombinować i stawiam na sprawdzone zestawy. W  takich prostych czuję się najlepiej. Sweter już w zeszłym roku został moim ulubionym. Do spodni i do sukienki. Moja miłość do koszul nie słabnie. Ta ze zdjęć to mój najnowszy nabytek. Już wiem, że będzie jedną z ulubionych. Za kolor, za to jak się układa, za to, że jak to się mówi robi całą robotę. A jakie są Wasze jesienne typy?

_KON3856 _KON3848 _KON3881 _KON3865 _KON3860 _KON3824 _KON3889 k1_KON3900

pozdrawiam

Zobacz też

 • Też uwielbiam takie duże, otulające swetry, w które można się zawinąć. Jeszcze nie znalazłam idealnego, ale ciągle szukam. A bluzka piękna, mam podobną i noszę bez przerwy, bo pasuje do wszystkiego. Uciski Kasiu!

  • Katjuszka

   Ja też szukam tego idealnego. :)

 • Piękny masz ten sweter! :)
  Moje jesienne typy to przede wszystkim botki, duża chusta/szalik, parka i tak jak u Ciebie sweter, duży i ciepły :)

  • Katjuszka

   To także moje jesienne typy! :)

 • Katinka

  Widzę gust w 100% mój ;-) Dużo bardziej niż kiedyś dbam teraz o dobór odzieży – stawiam na ponadczasowe fasony i uniwersalne kolory ;-) Niestety, w związku z tym szafa staje się szaro-czarno-beżowo-biała ale co tam! ;-) (żywe kolory kupuję bardzo ostrożnie!!
  Tak więc złapane w kadrach nie tylko piękny zestaw, ale i w równie pięknej scenerii! I jakie cudne kadry! Aż miło patrzeć! Pozdrawiam Katjuszko (i może kiedyś wspólne zakupy w Warszawie albo Poznaniu? Zapraszam!) ! ;-)

  • Katjuszka

   Tak samo dbam o to, żeby moja szafa była idealna. : )

 • S.

  Ja uwielbiam wzory, niebanalne połączenia i modowe nowości. Ale wiesz co? Sama na co dzień wybieram dokładnie tak prostą klasykę, o jakiej piszesz. I czuję się z tym (i w tym) doskonale! :) Pozdrawiam

  • Katjuszka

   Ja we wzorach czuję się po prostu źle. : )